Annonsert
-40%
Annonsert
-40%

Narvik Wool Pant, ullbukse junior, Grå

149,-

249,-

Førpris
Gjør et vinterkupp til ekstra ekstra lave priser!
Kampanjeperioden gjelder så langt beholdningen rekker dersom annen informasjon ikke er oppgitt på produktet t.o.m. 29.01.2023.
Produktbeskrivelsearrow down icon

Varm og komfortabel ullbukse i 100 % ull. Elastisk linning for optimal komfort og passform.

Narvik Junior Wool Pants passer perfekt til aktiviteter utendørs på kalde dager. Bruk den alene, eller som et mellomlag.

Spesifikasjoner:
- Passform: Normal
- Materiale: 50 % ull, 50 % polyester
- Pustende: Ja

Øvrige detaljer:
- Elastisk linnin

Varm og komfortabel ullbukse i 100 % ull. Elastisk linning for optimal komfort og passform.

Narvik Junior Wool Pants passer perfekt til aktiviteter utendørs på kalde dager. Bruk den alene, eller som et mellomlag.

Spesifikasjoner:
- Passform: Normal
- Materiale: 50 % ull, 50 % polyester
- Pustende: Ja

Øvrige detaljer:
- Elastisk linnin

Spesifikasjonerarrow down icon
  • Materiale:  50% Wool, 50% Polyester
  • Lag:  Ett-lags
  • Kvalitet:  Ull
  • Overdel/underdel/sett:  Underdel
  • Bruker:  Junior
Størrelsesguidearrow down icon

Neomondo size guide

WOMAN (cm)

SizeXSSMLXLXXL
Height (A)161-164 164-167 167-170 170-173 173-176 /
Chest (B)77-83 83-89 89-95 95-101 101-107 /
Waist (C) 60-66 66-72 72-78 78-84 84-90 /
Hip (D) 84-90 90-96 96-102 102-108 108-114 /
Inside Leg (E) 74-76 76-78 78-80 80-82 82-84 /
Sleeve Length (F) 58-59 59-60 60-61 61-62 62-63 /

MAN | UNISEX (cm)

SizeSMLXLXXLXXXL
Height (A) 172-176 176-180 180-184184-188 188-192 /
Chest (B) 93-99 99-105 105-111 111-117 117-123 /
Waist (C) 79-85 85-91 91-97 97-103 103-109 /
Hip (D) 95-101 101-107 107-113 113-119 119-125 /
Inside Leg (E) 80-82 82-84 8484-86 86-88 /
Sleeve Length (F) 61-62.5 62.5-64 6464-65.5 65.5-67 /

JUNIOR (cm)

Size8 YRS 10 YRS 12 YRS 14 YRS 16 YRS
Height (A) 128140152164176
Chest (B) 6672788490
Waist (C) 6165697377
Hip (D) 7076828894
Inside Leg (E) 5664707682
Sleeve Length (F) 4349535761

KIDS (cm)

Size 2 YRS 3 YRS 4 YRS5 YRS6 YRS7YRS
Height (A) 9298104110116122
Chest (B) 545658606264
Waist (C) 545556575859
Hip (D) 586062646668
Inside Leg (E) 34384245.5 4952.5
Sleeve Length (F) 3032.5 35373941
close icon

Velkommen til vår nye nettbutikk! Klikk her for å gå tilbake til den gamle xxl.no

Bli med i XXL Reward

Motta gode tilbud og utvidede garantier.