XXL Logo
Få igjen
Kun i butikk
2 for 169,-
Hunting Sock Extra Warm, ullsokk, jakt - full image 1Hunting Sock Extra Warm, ullsokk, jakt - full image 2
Mackenzie

Hunting Sock Extra Warm, ullsokk, jakt - Svart

99,-
2 for 169,-
99,-
Lagerstatus online:

Ikke tilgjengelig online

Se om produktet er tilgjengelig for ekspresslevering
Kjøp nå - Betal innen 30 dager

Ekstra varm og komfortabel jaktsokk. Konstruert av en materialblanding bestående av 62 % ull, som ikke klør. Elastisk leggparti og forsterket tå- og hælparti.

Line One Hunting Sock Extra Warm er en skikkelig varm jaktsokk, konstruert av en komfortabel materialblanding som består av 62 % ull som ikke klør.

Materialblandingen sikrer god passform og gode isolasjonsegenskaper, selv når sokken blir våt. Den har elastisk leggparti og et forsterket tå- og hælparti for økt slitestyrke.

Sokken er halvlang og har partier med strikket frotté, som danner en trikot som binder mye luft og sikrer gode isolasjonsegenskaper.

Spesifikasjoner:
- Materialer: 62 % ull 25 % akryl, 11 % polyamid, 2 % elastan

Detaljer:
- Ull som ikke klør
- Elastisk utformet
- Halvlangt leggparti
- Gode isoleringsegenskaper
- Naturlig lukthemmende
- Isolerer godt, selv når sokken er våt
- Forsterket tå- og hælparti
- Elastisk leggparti

Andre kjøpte også

Lignende produkter

Nylig sett på