Ikke tilgjengelig online
Ikke tilgjengelig for Klikk & Hent
Velg størrelse for å se lagerbeholdningen i varehus
Høydepunkter
- Primeknit-krage
- Lisselukking
- Overdel i delvis resirkulert materiale
- Strikeskin-teknologi
Fotballsko med MG-knotter for spill på både kunst- og naturgress. Innovativ overdel med 3D-grepsdetaljer som sikrer optimalt treff på ballen. Normal passform.
Predator Pro fra adidas er designet med Strikeskin-teknologi. Dette vil si at skoens syntetiske overdel er kledd med innovative 3D-detaljer, som bidrar til å sikre enda bedre friksjon i hvert treff med ballen.
Skoen er utstyrt med en tynn overdel i mesh-materiale som er produsert med minst 20 % resirkulert materiale, noe som bidrar til å redusere klimaavtrykket. Spesialplasserte knotter for å fremme raske retningsforandringer.
MG-knottene skoen er utstyrt med er designet for å sikre godt grep på både naturgressbaner og kunstgressbaner. Skoen flere og kortere knotter enn FG/AG-modellene, slik at de kan brukes på eldre kunstgressbaner og gressbaner med lengre gress.
- Bruker: Unisex
- Underlag: Kunstgress, Gress
- Materiale: Syntetisk
- Ankelsokk: Nei
- Serie: Predator Pro