Komfortable golfsko med klassisk utseende. Yttersåle uten klassiske spikes som er spesialdesignet for godt grep. Overdel i mykt lær. Normal passform.
S2G SL 23 Leather fra adidas er utstyrt med Bounce-mellomsåle, som bidrar til å sikre optimal demping og komfort igjennom hele golfrunden.
Golfskoen har et klassisk utseende men føles ut som en løpesko, noe som gjør det enda mer komfortabelt å ha de på både på og utenfor golfbanen.
V-Traixon yttersålen uten klassiske spikes er spesialdesignet for å sikre optimalt grep på gresset selv uten spikes. Dette gjør også at skoene lettere kan brukes utenfor golfbanen.
Overdelen i lær er vanntett og bidrar til å holde føttene tørre igjennom hele golfrunden. Skoen er delvis produsert med resirkulert materiale og overdelen er laget av resirkulert materiale.
Spesifikasjoner:
- Bruker: Herre
- Spikes: Nei
- Passform: Normal
- Mellomsåle: Bounce
- Yttersåle: V-Traixon
- Vanntett/vannavvisende: Vanntett
Øvrige detaljer:
- Lisselukking
Kun i butikk
- Retur & bytte
- 100% fornøydgaranti
- Free shipping on orders over todays price
Utforsk
adidas GolfS2G Sl 23 Leather, golfsko herre
- Bruker: Herre
- Overdel: Øvrig
- Vanntett/vannavvisende: Vannavvisende
Skriv en vurdering
979,-
Lagerstatus i våre varehus
Velg størrelse for å se lagerbeholdningen i varehus
Se om produktet er tilgjengelig for ekspresslevering
Alltid gratis frakt til varehus
Andre kjøpte også
Produktbeskrivelse
Spesifikasjoner
- Bruker: Herre
- Overdel: Øvrig
- Spikes: Nei
- Vanntett/vannavvisende: Vannavvisende
- Vekt (per sko): 400 g
- Demping: Bounce
- Yttersåle: V-Traixon
Lignende produkter
Produktomtale
Denne varen har ingen vurderinger, vil du skrive den første?
Fortell oss hva du mener om denne varen. Det gir oss et bedre vareutvalg og hjelper dine medkunder til å handle smartere.