Denne nettsiden bruker cookies Jeg aksepterer
All Sports United

Kundeservice

Nordens største sportskjede

Dame, herre bukse.jpg

       Genrelle mål junior (cm)

Høyde116128140152164
Alder4-66-88-1010-1212-14
Bryst57-5861-6467-7073-7679-82
Midje54-5556-5859-6263-6667-70
Hofte61-6366-6972-7578-8184-87
Innerbenslengde48-5155-5862-6568-7174-77

 

Til toppen