• Handle

Madshus Voss MGV Fjellski 0910, Smørefri

Madshus Voss MGV er en god, smørefri, allround tur/fjellski som er lett å manøvrere og kommer med det helt nye Multigrip Vario+ smørefrie systemet.

Skien har stålkant i 3/4 lengde for et godt og sikkert grep og 10mm innsving som sørger for god stabilitet i variert terreng og gjør skien lett å svinge.

Denne utgaven er lettere, har mykere tupp og ende noe som gjør skien svært allsidig. Det spesielle smørefrie systemet sikrer optimalt voksopptak for god glid og godt feste.

Dette er en prisgunstig og praktisk fjellski med nordisk spenn og mye innsving til bruk både i og utenfor løypene.

Lengder: 160, 170, 180-210cm/5
Innsving: 60-50-55mm
Konstruksjon: Triaxial Cap
Kjerne: MultiCore

  • 500,-
  • eller fra 100 pr mnd.
    PayByBill delbetaling
Madshus Voss MGV Fjellski 0910, Smørefri

Dette produktet tilhører disse produktpakkene

1699,- Fjellskipakke BC50, BCX2, BC Auto
Fjellskipakke Madshus BC 50 med Rossignol BC X2 støvel er en fin pakke for deg som går mye på fjellet men vil ha mulighet at ta en tur marka.

BC 50 er en forholdsvis smal BC ski med innsving på 60-50-55, som i hovedsak er beregnet for bruk utenfor preparerte løyper. Voss har 3/4-stålkant som gir sikkert kantgrep og myk tupp og bakende slik at skiene flyter godt på løssnø.

Rossignol BC X2 er en lett og komfortabel fjellskistøvel i ventilerende kunststoff som tørker raskt og holder føttene varme. Den har myk flex i sålen for komfort samt Thermo-fit som kan varmetilpasses for maksimal passform, NNN system og 3D helkappe som gir god støtte.

Rottefella BC Auto er en Robust backcountry binding med step-in/-out mekanisme. Perfekt i ulendt terreng, så vel som i preparerte spor. God stabilitet og skikontroll.

DM3ski
© 2012 XXL       Utviklet av NetPower